Compania Maria La Serrana – Parte de Mi
25-jarig jubileum van flamenco danseres Maria ‘la Serrana’
Maria La Serrana • 14:30 uur
Drie hele dagen lang vindt in de Cultuurkoepel een uniek spektakel plaats, Rock mee met Drs. P!
Iedere dag brengt een keur aan Nederlandse en Belgische artiesten een ode aan Drs. P, één van Nederlandse grootste taalvirtuozen!
In samenwerking met Het Heen- en Weerschap bieden we u een speciale, hartverwarmende en bijzondere voorstelling die de echte Drs. P liefhebber absoluut niet mag missen. Rock mee met Drs. P is een unieke Cultuurkoepel productie in navolging van Op Maarten!, Bram! en Ramses!
Het Heen- en Weerschap stelt zich ten doel het gezongen en geschreven erfgoed van Drs. P zo lang mogelijk onder aller aandacht te brengen en te houden.
Erik van Muiswinkel, Lucky Fonz III, Fay Lovsky, Thijs Boontjes en vele anderen treden op. Uiteraard komen klassiekers als de Dodenrit, Het trapportaal en de Zusters Karamazov voorbij, maar verwacht ook bizarre, minder bekende liedjes uit het oeuvre van Drs. P en vooral ook boeiende nieuwe interpretaties. De begeleidingsband staat onder leiding van pianist Jan Robijns. De presentatie wordt verzorgd door Ivo de Wijs en Vic van de Reijt.
Op onnavolgbare wijze zong Drs.P zijn eigen repertoire, van Het Trapportaal tot Tante Constance en Tante Mathilde, van de Veerpont (‘Heen en Weer’) tot aan de Dodenrit (‘Troika hier, Troika daar’). Maar ook artiesten als Gerard Cox, Jenny Arean en Adèle Bloemendaal vierden triomfen met zijn teksten. Nu is het aan de volgende generatie Nederlandse en Vlaamse artiesten om zijn composities nieuw leven in te blazen:
Rock mee met Drs. P! Alleen te zien in de Koepel!
Line up
Erik van Muiswinkel, Roos Rebergen, Flip Noorman, Lucky Fonz III, Fay Lovsky, Pierre van Duijl, Thijs Boontjes, Ringo Maurer, Jan Robijns, Jan de Smet, Jac Bico, Bart de Ruiter, Gert Wantenaar, Leon Klaasse, Wilma Bakker, ZAZI met Dafne Holtland, Margriet Planting en Sabien Bosselaar.
Presentatie
Ivo de Wijs
25-jarig jubileum van flamenco danseres Maria ‘la Serrana’
Maria La Serrana • 14:30 uur
Geannuleerd i.v.m. ziekte Ernest Beuving
Originele werken, improvisaties & eigen composities
Bert van den Brink • Johannette Zomer • Lucia Swarts • Johan van der Linden • Marcel Booij • Franc auf dem Brinke • 14:30 uur
Humorvol dichtwerk van de bovenste plank!! Jan J. Pieterse, Johan Hoogeboom en Ivo de Wijs
Jan J. Pieterse • Johan Hoogeboom • Ivo de Wijs • 20:15 uur
De Top 2000 covershow. STRIJKERS EN MEEZINGERS!
Virtuoso • Tess Marique Oostwouder e.a. • 20:15 uur
Energiek 70 koppig popkoor uit Castricum swingt nog steeds!
Vokaal Kabaal • 14:00 uur • 20:15 uur • Verhuring
Een culinaire smaakbeleving
• 14:00 uur • Verhuring
Muziektheater
Loes Luka • David Kweksilber • Frans Vermeerssen • Arjan Gorter • Rob Verdurmen • Martijn Grootendorst • 20:15 uur
‘To Athens’: Een boeiend wereldmuziek concert
Pelagia Tsiachri • - Burak Savas • Caner Malkoc • Yiorgos Bereris • Udo Demandt • Ayman Hajjmian • 14:30 uur
Tributeband – BeatleStory
Patrizio Angeletti • Roberto Angelelli • Teodosio Gentile • Armando Croce • 20:15 uur
Oost-Europese Feest- en Volksmuziek op originele instrumenten
Fidelkråm • 20:15 uur
Ernst Jansz speelt zijn nieuwe CD
Ernst Jansz • Guus Paat • Richard Wallenburg • 20:15 uur
Johannes Passion – Johann Sebastian Bach
Oratoriumkoor Heiloo • Barokorkest Cappella Maria Barbara • 19:30 uur
Voorjaarsconcert
Alkmaars Symfonie Orkest • Regionaal Jeugdorkest Artiance • 15:00 uur • Verhuring
SURPRISE! Een grootse comeback vol muzikale parodieën en virtuoze sketches
Het Groot Niet Te Vermijden • Anne-Marie Jung • 14:30 uur
Gipsy jazz concert
Tim Kliphuis & Mozes Rosenberg & Marcia Bamberg Swing Quartet • 15:00 uur • Verhuring
Tribute to Crosby, Stills, Nash & Young
Marcel Luntungan • Hans Sligter • Sjoerd van den Broek • Rob Hendriks • Peter Deiman • Andy Nijmeijer • 20:00 uur
Voorjaarsconcert
Bergens Symfonieorkest • Thom Janssen • 20:00 uur • Verhuring
Isabel Commandeur’s Ode aan Diva’s en Divo’s
Isabel Commandeur • 20:15 uur
Muzikaal avontuur onder leiding van Loet van der Lee
Molenaar Big Band • Laura Fygi • Loet van der Lee • 14.30 uur
Amerikaanse folk songs uitgevoerd in een akoestische setting.
Niki Jacobs • Ivo Dinkelaar • Emile Visser • 20:15 UUR
Eerbetoon aan legendarische blues zanger
Bart Wijtman • Cok van Vuuren • Rob Wijtman • 14:30 uur
Bluegrass van de bovenste plank!
Regie: Diederik van Vleuten • Bertolf Lentink • Natalie Schaap • Janos Koolen • Joost van Es • Jos van Ringen • Caspar de Groen • 20:15 uur
Op Een Mooie Pinksterdag…
Dutch String Collective o.l.v. Marieke de Bruijn • Nol Havens • Stephanie Struijk • Erik van Muiswinkel • 14:30 uur
Een Rot avond
Jakob Klaasse • Walter en Onno Kuipers • Marjolein Meijers • 20:15 uur
Sensationele show met onvergetelijke hits van Adele
Jolanda Knecht • 20:15 uur
Een bruisend muzikaal kompas dat uitwaait naar vele muzikale windstreken
Amsterdam Klezmer Band • 20:15 uur
Aznavour, een heerlijk theaterconcert
Frank Cools • Florian De Schepper • 14:30 uur
Een aangrijpende theatervoorstelling over afstand met dwang met Willeke van Ammelrooy als Margaretha.
Willeke van Ammelrooy • Marco Bakker e.a. • 14:30 uur
Vier de magie van Kerst met een betoverend concert
Wibi Soerjadi • 20:15 uur